B&A Constructive, s.r.o. v konkurze

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 50693344
DIČ: 2120454787
Pri parku 22/39, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri parku 22/39, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 2. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/34178/R
Predmet podnikania (výber): prieskum trhu a verejnej mienky; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Budiak od 26. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť B&A Constructive, s.r.o. v konkurze v roku 2023 zvýšila zisk o 133 % na 48,1 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 494,1 tis. €.

494,1 tis. €
Tržby
48,1 tis. €
Zisk
217,3 tis. €
Aktíva
107,2 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 37,2 tis., 2020 42,6 tis., 2021 26,2 tis., 2022 20,6 tis., 2023 48,1 tis.201937,2 tis.202042,6 tis.202126,2 tis.202220,6 tis.202348,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 294,7 tis., 2020 579,1 tis., 2021 551,6 tis., 2022 868,1 tis., 2023 494,1 tis.2019294,7 tis.2020579,1 tis.2021551,6 tis.2022868,1 tis.2023494,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 494,1 tis. € 48,1 tis. €
2022 868,1 tis. € 20,6 tis. €
2021 551,6 tis. € 26,2 tis. €
2020 579,1 tis. € 42,6 tis. €
2019 294,7 tis. € 37,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie107,2 tis. €
  • Záväzky110,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Prebieha vo firme B&A Constructive, s.r.o. v konkurze konkurzné konanie?

B&A Constructive, s.r.o. v konkurze je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma B&A Constructive, s.r.o. v konkurze tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala B&A Constructive, s.r.o. v konkurze tržby 494,1 tis. €.

Je firma B&A Constructive, s.r.o. v konkurze v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 B&A Constructive, s.r.o. v konkurze dosiahla zisk 48,1 tis. €.

Kde firma B&A Constructive, s.r.o. v konkurze sídli?

B&A Constructive, s.r.o. v konkurze má sídlo na adrese Pri parku 22/39, Trenčín, 911 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026