HANDLE CZ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50692976
DIČ: 2120423228
Južná trieda 4B, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Južná trieda 4B, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 24. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/55985/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • George Margoi od 8. 6. 2023
    konateľ
  • A-K Projekt s.r.o od 28. 6. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť HANDLE CZ s.r.o. v roku 2024 dosiahla zisk 3,5 tis. € a tržby dosiahli 100,0 tis. €.

100,0 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 7,7 tis., 2019 13,4 tis., 2020 5,4 tis., 2021 1,0 mil., 2024 3,5 tis.20187,7 tis.201913,4 tis.20205,4 tis.20211,0 mil.20243,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 11,0 tis., 2019 16,5 tis., 2020 6,6 tis., 2021 23,4 tis., 2024 100,0 tis.201811,0 tis.201916,5 tis.20206,6 tis.202123,4 tis.2024100,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 100,0 tis. € 3,5 tis. €
2021 23,4 tis. € 1,0 mil. €
2020 6,6 tis. € 5,4 tis. €
2019 16,5 tis. € 13,4 tis. €
2018 11,0 tis. € 7,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie1,1 mil. €
  • Záväzky5,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HANDLE CZ s.r.o. v konkurze?

HANDLE CZ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HANDLE CZ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala HANDLE CZ s.r.o. tržby 100,0 tis. €.

Je firma HANDLE CZ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 HANDLE CZ s.r.o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Kde firma HANDLE CZ s.r.o. sídli?

HANDLE CZ s.r.o. má sídlo na adrese Južná trieda 4B, Košice - mestská časť Juh, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026