CAFE RACING s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50692470
DIČ: 2120456723
IČ DPH: SK2120456723
Komárňanská cesta 88, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komárňanská cesta 88, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.83
Dátum vzniku: 2. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2019
Spisová značka: Sro/42694/N
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie taxislužby; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Spracovanie a úprava čaju a kávy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Kristián Lovász od 2. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CAFE RACING s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 2,3 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 321,4 tis. €.

321,4 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
322,2 tis. €
Celkové výnosy
386,6 tis. €
Aktíva
137,5 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
30,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 2,7 tis., 2023 306, 2024 2,4 tis., 2025 2,3 tis.20211,7 tis.20222,7 tis.202330620242,4 tis.20252,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 298,0 tis., 2022 613,3 tis., 2023 406,7 tis., 2024 333,7 tis., 2025 321,4 tis.2021298,0 tis.2022613,3 tis.2023406,7 tis.2024333,7 tis.2025321,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 321,4 tis. € 2,3 tis. €
2024 333,7 tis. € 2,4 tis. €
2023 406,7 tis. € 306 €
2022 613,3 tis. € 2,7 tis. €
2021 298,0 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok160,0 tis. €
  • Zásoby31,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky177,4 tis. €
  • Finančné účty17,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy126,7 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky247,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CAFE RACING s.r.o. v konkurze?

CAFE RACING s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CAFE RACING s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CAFE RACING s.r.o. tržby 321,4 tis. €.

Je firma CAFE RACING s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CAFE RACING s.r.o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Je CAFE RACING s.r.o. platiteľom DPH?

CAFE RACING s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CAFE RACING s.r.o. sídli?

CAFE RACING s.r.o. má sídlo na adrese Komárňanská cesta 88, Nové Zámky, 940 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026