FITFULL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50688057
DIČ: 2120433601
Mukačevská 4802/7, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mukačevská 4802/7, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 11. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/34067/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Kozma od 11. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FITFULL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 55 % na 1,1 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 7,6 tis. €.

7,6 tis. €
Tržby
1,1 tis. €
Zisk
21,8 tis. €
Aktíva
6,9 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 463, 2022 3,9 tis., 2023 2,2 tis., 2024 730, 2025 1,1 tis.202146320223,9 tis.20232,2 tis.202473020251,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,7 tis., 2022 11,1 tis., 2023 7,1 tis., 2024 8,9 tis., 2025 7,6 tis.20213,7 tis.202211,1 tis.20237,1 tis.20248,9 tis.20257,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,6 tis. € 1,1 tis. €
2024 8,9 tis. € 730 €
2023 7,1 tis. € 2,2 tis. €
2022 11,1 tis. € 3,9 tis. €
2021 3,7 tis. € 463 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie6,9 tis. €
  • Záväzky14,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FITFULL s.r.o. v konkurze?

FITFULL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FITFULL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FITFULL s.r.o. tržby 7,6 tis. €.

Je firma FITFULL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FITFULL s.r.o. dosiahla zisk 1,1 tis. €.

Kde firma FITFULL s.r.o. sídli?

FITFULL s.r.o. má sídlo na adrese Mukačevská 4802/7, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026