Lubala s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50687956
DIČ: 2120429696
Haanova 46A, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Haanova 46A, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 25. 1. 2017
Základné imanie: 15,0 tis. €
Spisová značka: Sro/116828/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných, ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Aleksandr Mikayelyan od 30. 9. 2022
    konateľspoločník
  • Mikayel Mikayelyan od 29. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lubala s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,0 tis. € a tržby jej narástli o 238 % na 94,6 tis. €.

94,6 tis. €
Tržby
7,0 tis. €
Zisk
97,9 tis. €
Aktíva
96,8 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,1 tis., 2022 1,2 tis., 2023 924, 2024 −19,9 tis., 2025 7,0 tis.202126,1 tis.20221,2 tis.20239242024−19,9 tis.20257,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 36,8 tis., 2022 7,5 tis., 2023 68,5 tis., 2024 28,0 tis., 2025 94,6 tis.202136,8 tis.20227,5 tis.202368,5 tis.202428,0 tis.202594,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,6 tis. € 7,0 tis. €
2024 28,0 tis. € -19,9 tis. €
2023 68,5 tis. € 924 €
2022 7,5 tis. € 1,2 tis. €
2021 36,8 tis. € 26,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie96,8 tis. €
  • Záväzky1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lubala s. r. o. v konkurze?

Lubala s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lubala s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lubala s. r. o. tržby 94,6 tis. €.

Je firma Lubala s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lubala s. r. o. dosiahla zisk 7,0 tis. €.

Kde firma Lubala s. r. o. sídli?

Lubala s. r. o. má sídlo na adrese Haanova 46A, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026