SUMO-STAV, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50685287
DIČ: 2120419884
IČ DPH: SK2120419884
Piešťanská 403/110, Sokolovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Piešťanská 403/110, Sokolovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 24. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 2. 2017
Spisová značka: Sro/39536/T
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Kopečný od 1. 2. 2017
    konateľspoločník
  • Tibor Barborík od 1. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SUMO-STAV, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 59 % na 2,5 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 201,2 tis. €.

201,2 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
94,1 tis. €
Aktíva
24,5 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 675, 2022 899, 2023 2,0 tis., 2024 6,2 tis., 2025 2,5 tis.2021675202289920232,0 tis.20246,2 tis.20252,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 226,9 tis., 2022 294,5 tis., 2023 167,2 tis., 2024 270,1 tis., 2025 201,2 tis.2021226,9 tis.2022294,5 tis.2023167,2 tis.2024270,1 tis.2025201,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 201,2 tis. € 2,5 tis. €
2024 270,1 tis. € 6,2 tis. €
2023 167,2 tis. € 2,0 tis. €
2022 294,5 tis. € 899 €
2021 226,9 tis. € 675 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,5 tis. €
  • Záväzky69,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SUMO-STAV, s.r.o. v konkurze?

SUMO-STAV, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SUMO-STAV, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SUMO-STAV, s.r.o. tržby 201,2 tis. €.

Je firma SUMO-STAV, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SUMO-STAV, s.r.o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Je SUMO-STAV, s.r.o. platiteľom DPH?

SUMO-STAV, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SUMO-STAV, s.r.o. sídli?

SUMO-STAV, s.r.o. má sídlo na adrese Piešťanská 403/110, Sokolovce, 922 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026