Blue Note Production s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50683284
DIČ: 2120450728
Branisková 1227/6, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Branisková 1227/6, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 23. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/40859/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb , výroby; Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Erik Horváth od 23. 2. 2017
    konateľspoločník
  • MUDr. Lucia Horváthová od 20. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Blue Note Production s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 53 % na 12,8 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 46,2 tis. €.

46,2 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Zisk
39,8 tis. €
Aktíva
36,0 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 264, 2022 2,2 tis., 2023 4,7 tis., 2024 8,4 tis., 2025 12,8 tis.202126420222,2 tis.20234,7 tis.20248,4 tis.202512,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,2 tis., 2022 26,7 tis., 2023 35,1 tis., 2024 47,9 tis., 2025 46,2 tis.20213,2 tis.202226,7 tis.202335,1 tis.202447,9 tis.202546,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,2 tis. € 12,8 tis. €
2024 47,9 tis. € 8,4 tis. €
2023 35,1 tis. € 4,7 tis. €
2022 26,7 tis. € 2,2 tis. €
2021 3,2 tis. € 264 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,0 tis. €
  • Záväzky3,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Blue Note Production s.r.o. v konkurze?

Blue Note Production s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Blue Note Production s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Blue Note Production s.r.o. tržby 46,2 tis. €.

Je firma Blue Note Production s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Blue Note Production s.r.o. dosiahla zisk 12,8 tis. €.

Kde firma Blue Note Production s.r.o. sídli?

Blue Note Production s.r.o. má sídlo na adrese Branisková 1227/6, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026