EL-Maj s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50675478
DIČ: 2120431489
Kamenica 537, Kamenica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kamenica 537, Kamenica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 8. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/34031/P
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Andraščík od 8. 2. 2017
    konateľspoločník
  • Mgr. Mária Andraščíková od 26. 10. 2022
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EL-Maj s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 14,9 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 830,6 tis. €.

830,6 tis. €
Tržby
14,9 tis. €
Zisk
832,4 tis. €
Celkové výnosy
101,9 tis. €
Aktíva
20,9 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
4,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,8 tis., 2022 5,2 tis., 2023 36,7 tis., 2024 498, 2025 14,9 tis.202111,8 tis.20225,2 tis.202336,7 tis.2024498202514,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 216,5 tis., 2022 473,2 tis., 2023 683,9 tis., 2024 933,1 tis., 2025 830,6 tis.2021216,5 tis.2022473,2 tis.2023683,9 tis.2024933,1 tis.2025830,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 830,6 tis. € 14,9 tis. €
2024 933,1 tis. € 498 €
2023 683,9 tis. € 36,7 tis. €
2022 473,2 tis. € 5,2 tis. €
2021 216,5 tis. € 11,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok58,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,6 tis. €
  • Finančné účty4,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov498 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,9 tis. €
  • Rezervy160 €
  • Krátkodobé záväzky51,9 tis. €
  • Bankové úvery29,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EL-Maj s.r.o. v konkurze?

EL-Maj s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EL-Maj s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EL-Maj s.r.o. tržby 830,6 tis. €.

Je firma EL-Maj s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EL-Maj s.r.o. dosiahla zisk 14,9 tis. €.

Kde firma EL-Maj s.r.o. sídli?

EL-Maj s.r.o. má sídlo na adrese Kamenica 537, Kamenica, 082 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026