WAAM interiér, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50670107
DIČ: 2120425406
IČ DPH: SK2120425406
Priedovsie 131/1, Gbeľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priedovsie 131/1, Gbeľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.20
Dátum vzniku: 28. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2017
Spisová značka: Sro/67038/L
Predmet podnikania (výber): Fotografické služby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. art. Radovan Martinček od 28. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WAAM interiér, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 45,2 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 294,5 tis. €.

294,5 tis. €
Tržby
45,2 tis. €
Strata
313,3 tis. €
Celkové výnosy
109,7 tis. €
Aktíva
61,1 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
−0,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,3 tis., 2022 18,7 tis., 2023 25,4 tis., 2024 40,1 tis., 2025 −45,2 tis.20216,3 tis.202218,7 tis.202325,4 tis.202440,1 tis.2025−45,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 185,8 tis., 2022 281,5 tis., 2023 310,9 tis., 2024 408,0 tis., 2025 294,5 tis.2021185,8 tis.2022281,5 tis.2023310,9 tis.2024408,0 tis.2025294,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 294,5 tis. € -45,2 tis. €
2024 408,0 tis. € 40,1 tis. €
2023 310,9 tis. € 25,4 tis. €
2022 281,5 tis. € 18,7 tis. €
2021 185,8 tis. € 6,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,1 tis. €
  • Zásoby40,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,9 tis. €
  • Finančné účty18,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy38,7 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov62,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-45,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky39,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WAAM interiér, s. r. o. v konkurze?

WAAM interiér, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WAAM interiér, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WAAM interiér, s. r. o. tržby 294,5 tis. €.

Je firma WAAM interiér, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WAAM interiér, s. r. o. vykázala stratu 45,2 tis. €.

Je WAAM interiér, s. r. o. platiteľom DPH?

WAAM interiér, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WAAM interiér, s. r. o. sídli?

WAAM interiér, s. r. o. má sídlo na adrese Priedovsie 131/1, Gbeľany, 013 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026