29 Teaam s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50663640
DIČ: 2120418850
Klokočov 175, Klokočov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klokočov 175, Klokočov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 14. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/40557/V
Predmet podnikania (výber): Fotografické služby; Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marcel Molčanyi od 14. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 29 Teaam s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 191 % na 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 34,6 tis. €.

34,6 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
56,7 tis. €
Aktíva
25,8 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 540, 2022 1,3 tis., 2023 1,3 tis., 2024 977, 2025 2,8 tis.202154020221,3 tis.20231,3 tis.202497720252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,5 tis., 2022 49,5 tis., 2023 44,2 tis., 2024 33,2 tis., 2025 34,6 tis.202149,5 tis.202249,5 tis.202344,2 tis.202433,2 tis.202534,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,6 tis. € 2,8 tis. €
2024 33,2 tis. € 977 €
2023 44,2 tis. € 1,3 tis. €
2022 49,5 tis. € 1,3 tis. €
2021 49,5 tis. € 540 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,8 tis. €
  • Záväzky30,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 29 Teaam s.r.o. v konkurze?

29 Teaam s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 29 Teaam s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 29 Teaam s.r.o. tržby 34,6 tis. €.

Je firma 29 Teaam s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 29 Teaam s.r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Kde firma 29 Teaam s.r.o. sídli?

29 Teaam s.r.o. má sídlo na adrese Klokočov 175, Klokočov, 072 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026