Taty s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50659073
DIČ: 2120415880
IČ DPH: SK2120415880
Hurbanova 315/15, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 315/15, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 19. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 3. 2017
Spisová značka: Sro/34113/R
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Hudáček od 19. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Taty s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 22,2 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
22,2 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
448,2 tis. €
Aktíva
130,5 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
4,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,7 tis., 2022 404, 2023 3,1 tis., 2024 30,8 tis., 2025 22,2 tis.202128,7 tis.202240420233,1 tis.202430,8 tis.202522,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 293,5 tis., 2022 128,2 tis., 2023 790,0 tis., 2024 1,9 mil., 2025 1,9 mil.2021293,5 tis.2022128,2 tis.2023790,0 tis.20241,9 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 22,2 tis. €
2024 1,9 mil. € 30,8 tis. €
2023 790,0 tis. € 3,1 tis. €
2022 128,2 tis. € 404 €
2021 293,5 tis. € 28,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok79,4 tis. €
  • Zásoby50,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky103,2 tis. €
  • Finančné účty213,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku650 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov102,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky40,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky170,3 tis. €
  • Bankové úvery106,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Taty s.r.o. v konkurze?

Taty s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Taty s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Taty s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma Taty s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Taty s.r.o. dosiahla zisk 22,2 tis. €.

Je Taty s.r.o. platiteľom DPH?

Taty s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Taty s.r.o. sídli?

Taty s.r.o. má sídlo na adrese Hurbanova 315/15, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026