Migoli s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50657810
DIČ: 2120410567
IČ DPH: SK2120410567
Hlavná 8/18, Raslavice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 8/18, Raslavice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 6. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 9. 2018
Spisová značka: Sro/33878/P
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Goliaš od 6. 1. 2017
    konateľspoločník
  • WI-NET Optik s. r. o. od 6. 1. 2017
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Migoli s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 111 % na 12,2 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
12,2 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
432,6 tis. €
Aktíva
255,4 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
31,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 78,8 tis., 2022 52,8 tis., 2023 −2,3 tis., 2024 5,8 tis., 2025 12,2 tis.202178,8 tis.202252,8 tis.2023−2,3 tis.20245,8 tis.202512,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 649,2 tis., 2022 1,0 mil., 2023 957,5 tis., 2024 971,1 tis., 2025 1,1 mil.2021649,2 tis.20221,0 mil.2023957,5 tis.2024971,1 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 12,2 tis. €
2024 971,1 tis. € 5,8 tis. €
2023 957,5 tis. € -2,3 tis. €
2022 1,0 mil. € 52,8 tis. €
2021 649,2 tis. € 78,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok159,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok35,0 tis. €
  • Zásoby142,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky78,8 tis. €
  • Finančné účty16,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie694 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy80,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov157,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,2 tis. €
  • Rezervy13,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky115,8 tis. €
  • Bankové úvery4,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie32,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Migoli s. r. o. v konkurze?

Migoli s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Migoli s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Migoli s. r. o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma Migoli s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Migoli s. r. o. dosiahla zisk 12,2 tis. €.

Je Migoli s. r. o. platiteľom DPH?

Migoli s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Migoli s. r. o. sídli?

Migoli s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 8/18, Raslavice, 086 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026