BÁZA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50657356
DIČ: 2120413911
IČ DPH: SK2120413911
Ohradská 478/18, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ohradská 478/18, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 5. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2017
Spisová značka: Sro/66907/L
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Adamec od 5. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BÁZA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 136 % na 67,4 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 633,4 tis. €.

633,4 tis. €
Tržby
67,4 tis. €
Zisk
655,7 tis. €
Celkové výnosy
334,3 tis. €
Aktíva
182,9 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
15,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 54,3 tis., 2022 104,0 tis., 2023 148,9 tis., 2024 28,6 tis., 2025 67,4 tis.202154,3 tis.2022104,0 tis.2023148,9 tis.202428,6 tis.202567,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 202,9 tis., 2022 516,8 tis., 2023 643,9 tis., 2024 602,1 tis., 2025 633,4 tis.2021202,9 tis.2022516,8 tis.2023643,9 tis.2024602,1 tis.2025633,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 633,4 tis. € 67,4 tis. €
2024 602,1 tis. € 28,6 tis. €
2023 643,9 tis. € 148,9 tis. €
2022 516,8 tis. € 104,0 tis. €
2021 202,9 tis. € 54,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky54,4 tis. €
  • Finančné účty226,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov110,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie67,4 tis. €
  • Rezervy100 €
  • Krátkodobé záväzky151,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BÁZA, s.r.o. v konkurze?

BÁZA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BÁZA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BÁZA, s.r.o. tržby 633,4 tis. €.

Je firma BÁZA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BÁZA, s.r.o. dosiahla zisk 67,4 tis. €.

Je BÁZA, s.r.o. platiteľom DPH?

BÁZA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BÁZA, s.r.o. sídli?

BÁZA, s.r.o. má sídlo na adrese Ohradská 478/18, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026