JUMBO RESIDENCE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50649647
DIČ: 2120402889
IČ DPH: SK2120402889
Námestie Osloboditeľov 3784/3A, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie Osloboditeľov 3784/3A, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 28. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 1. 2018
Spisová značka: Sro/40474/V
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Simon Jakub od 18. 10. 2022
    konateľ
  • Ing. Peter Jakub, PhD. od 14. 1. 2026
    spoločník
    Podiel: 15 % Vklad: 750 €
  • JPC s.r.o. od 14. 1. 2026
    spoločník
    Podiel: 85 % Vklad: 4 250 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JUMBO RESIDENCE s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 34 % na 78,2 tis. €.

0 €
Tržby
78,2 tis. €
Strata
0 €
Celkové výnosy
918,1 tis. €
Aktíva
835 €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
−8,5 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −97,8 tis., 2022 −76,4 tis., 2023 23,5 tis., 2024 −58,5 tis., 2025 −78,2 tis.2021−97,8 tis.2022−76,4 tis.202323,5 tis.2024−58,5 tis.2025−78,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 15,6 tis., 2023 95,1 tis., 2024 21,0 tis., 2025 02021–202215,6 tis.202395,1 tis.202421,0 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -78,2 tis. €
2024 21,0 tis. € -58,5 tis. €
2023 95,1 tis. € 23,5 tis. €
2022 15,6 tis. € -76,4 tis. €
2021 — -97,8 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok45,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok51,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky814,7 tis. €
  • Finančné účty6,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy181,7 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-108,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-78,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky600,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky317,3 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) — — — — — 173,9 % — — — 100,0 %
Návratnosť aktív (ROA) −8,5 % −7,6 % 2,8 % −10,3 % −13,0 % 18,1 % −0,9 % −2,1 % −210,0 % 100,0 %
Celková zadlženosť 99,9 % 113,3 % 105,3 % 109,2 % 98,8 % 89,6 % 101,8 % 102,4 % 209,9 % 0,0 %
Daň z príjmov 340 € — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 918 086 €
002 A. Neobežný majetok 96 940 €
004 A.II. Dlhodobý hmotný majetok súčet 45 403 €
005 A.II.1. Pozemky a stavby 44 941 €
006 2. Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí 462 €
009 A.III. Dlhodobý finančný majetok súčet 51 537 €
011 2. Ostatný dlhodobý finančný majetok 51 537 €
014 B. Obežný majetok 821 146 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 814 748 €
020 3. Ostatné pohľadávky 814 748 €
021 B.IV. Finančný majetok 6 398 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 6 398 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 918 086 €
025 A. Vlastné imanie 835 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
029 A.II. Kapitálové fondy 181 708 €
030 A.III. Fondy zo zisku 500 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov −108 131 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −78 242 €
034 B. Záväzky 917 251 €
035 B.I. Dlhodobé záväzky okrem rezerv a úverov 600 000 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 317 251 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 317 000 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 251 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 2 863 €
009 A. Náklady vynaložené na obstaranie predaného tovaru 32 €
011 C. Služby 1 900 €
014 F. Odpisy a opravné položky k dlhodobému nehmotnému majetku a dlhodobému hmotnému majetku 931 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti −2 863 €
019 Pridaná hodnota −1 932 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 75 039 €
031 M. Nákladové úroky 72 000 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 3 039 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −75 039 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením −77 902 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −78 242 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • JPC s.r.o.spoločník28. 12. 2016 – 20. 1. 2022

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JUMBO RESIDENCE s.r.o. v konkurze?

JUMBO RESIDENCE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma JUMBO RESIDENCE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JUMBO RESIDENCE s.r.o. vykázala stratu 78,2 tis. €.

Je JUMBO RESIDENCE s.r.o. platiteľom DPH?

JUMBO RESIDENCE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JUMBO RESIDENCE s.r.o. sídli?

JUMBO RESIDENCE s.r.o. má sídlo na adrese Námestie Osloboditeľov 3784/3A, Košice - mestská časť Juh, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026