Jasklo SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50641875
DIČ: 2120411656
IČ DPH: SK2120411656
Partizánska 187, Horné Naštice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 187, Horné Naštice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.11
Dátum vzniku: 3. 1. 2017
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2017
Spisová značka: Sro/34035/R
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomír Janík od 3. 1. 2017
    konateľspoločník
  • Peter Janík od 3. 1. 2017
    konateľspoločník
  • Roman Šmitala od 3. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Jasklo SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 156 % na 5,9 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 994,6 tis. €.

994,6 tis. €
Tržby
5,9 tis. €
Strata
1,0 mil. €
Celkové výnosy
856,0 tis. €
Aktíva
98,8 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
21,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,1 tis., 2022 75,2 tis., 2023 26,1 tis., 2024 −2,3 tis., 2025 −5,9 tis.202130,1 tis.202275,2 tis.202326,1 tis.2024−2,3 tis.2025−5,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 962,0 tis., 2022 1,5 mil., 2023 1,2 mil., 2024 876,5 tis., 2025 994,6 tis.2021962,0 tis.20221,5 mil.20231,2 mil.2024876,5 tis.2025994,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 994,6 tis. € -5,9 tis. €
2024 876,5 tis. € -2,3 tis. €
2023 1,2 mil. € 26,1 tis. €
2022 1,5 mil. € 75,2 tis. €
2021 962,0 tis. € 30,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok454,6 tis. €
  • Zásoby20,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky215,7 tis. €
  • Finančné účty162,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov68,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-5,9 tis. €
  • Rezervy4,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky751,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Jasklo SK, s.r.o. v konkurze?

Jasklo SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Jasklo SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Jasklo SK, s.r.o. tržby 994,6 tis. €.

Je firma Jasklo SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Jasklo SK, s.r.o. vykázala stratu 5,9 tis. €.

Je Jasklo SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Jasklo SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Jasklo SK, s.r.o. sídli?

Jasklo SK, s.r.o. má sídlo na adrese Partizánska 187, Horné Naštice, 956 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026