BeSecure, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50641280
DIČ: 2120403120
IČ DPH: SK2120403120
Za dráhou 6137/21, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Za dráhou 6137/21, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.30
Dátum vzniku: 21. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2019
Spisová značka: Sro/116155/B
Predmet podnikania (výber): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov; Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konan…; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Strapko od 22. 10. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BeSecure, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 72 % na 24,1 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 301,1 tis. €.

301,1 tis. €
Tržby
24,1 tis. €
Zisk
304,1 tis. €
Celkové výnosy
132,5 tis. €
Aktíva
78,1 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
16,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 29,0 tis., 2023 16,0 tis., 2024 14,0 tis., 2025 24,1 tis.202112,6 tis.202229,0 tis.202316,0 tis.202414,0 tis.202524,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 248,3 tis., 2022 360,4 tis., 2023 220,8 tis., 2024 272,0 tis., 2025 301,1 tis.2021248,3 tis.2022360,4 tis.2023220,8 tis.2024272,0 tis.2025301,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 301,1 tis. € 24,1 tis. €
2024 272,0 tis. € 14,0 tis. €
2023 220,8 tis. € 16,0 tis. €
2022 360,4 tis. € 29,0 tis. €
2021 248,3 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok41,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky81,9 tis. €
  • Finančné účty9,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky32,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky22,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BeSecure, s.r.o. v konkurze?

BeSecure, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BeSecure, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BeSecure, s.r.o. tržby 301,1 tis. €.

Je firma BeSecure, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BeSecure, s.r.o. dosiahla zisk 24,1 tis. €.

Je BeSecure, s.r.o. platiteľom DPH?

BeSecure, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BeSecure, s.r.o. sídli?

BeSecure, s.r.o. má sídlo na adrese Za dráhou 6137/21, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026