DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50640330
DIČ: 2120408356
IČ DPH: SK2120408356
Ružová dolina 4144/2, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová dolina 4144/2, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 1. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2017
Spisová značka: Sro/42241/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michaela Čeriová od 24. 10. 2019
    konateľspoločník
  • Michal Čeri od 24. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 25,9 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 439,0 tis. €.

439,0 tis. €
Tržby
25,9 tis. €
Zisk
439,0 tis. €
Celkové výnosy
164,8 tis. €
Aktíva
51,7 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
9,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,0 tis., 2022 33,2 tis., 2023 16,6 tis., 2024 −24,1 tis., 2025 25,9 tis.202118,0 tis.202233,2 tis.202316,6 tis.2024−24,1 tis.202525,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 330,8 tis., 2022 512,8 tis., 2023 555,3 tis., 2024 542,1 tis., 2025 439,0 tis.2021330,8 tis.2022512,8 tis.2023555,3 tis.2024542,1 tis.2025439,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 439,0 tis. € 25,9 tis. €
2024 542,1 tis. € -24,1 tis. €
2023 555,3 tis. € 16,6 tis. €
2022 512,8 tis. € 33,2 tis. €
2021 330,8 tis. € 18,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok45,7 tis. €
  • Zásoby41,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,2 tis. €
  • Finančné účty14,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky332 €
  • Krátkodobé záväzky96,4 tis. €
  • Bankové úvery16,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o. v konkurze?

DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o. tržby 439,0 tis. €.

Je firma DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o. dosiahla zisk 25,9 tis. €.

Je DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o. platiteľom DPH?

DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o. sídli?

DVEROVÉ ŠTÚDIO s.r.o. má sídlo na adrese Ružová dolina 4144/2, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026