Avantle s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50640135
DIČ: 2120408532
IČ DPH: SK2120408532
Kunerádska 1587/17, Bratislava - mestská časť Lamač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kunerádska 1587/17, Bratislava - mestská časť Lamač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 1. 1. 2017
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 1. 2018
Spisová značka: Sro/116177/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rastislav Mitašík od 1. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Avantle s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 95 % na 928 € a tržby jej klesli o 12 % na 98,8 tis. €.

98,8 tis. €
Tržby
928 €
Zisk
181,8 tis. €
Aktíva
69,8 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,1 tis., 2022 42,1 tis., 2023 44,1 tis., 2024 20,3 tis., 2025 928202120,1 tis.202242,1 tis.202344,1 tis.202420,3 tis.2025928
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 93,7 tis., 2022 104,2 tis., 2023 104,4 tis., 2024 112,8 tis., 2025 98,8 tis.202193,7 tis.2022104,2 tis.2023104,4 tis.2024112,8 tis.202598,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,8 tis. € 928 €
2024 112,8 tis. € 20,3 tis. €
2023 104,4 tis. € 44,1 tis. €
2022 104,2 tis. € 42,1 tis. €
2021 93,7 tis. € 20,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie69,8 tis. €
  • Záväzky112,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Avantle s. r. o. v konkurze?

Avantle s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Avantle s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Avantle s. r. o. tržby 98,8 tis. €.

Je firma Avantle s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Avantle s. r. o. dosiahla zisk 928 €.

Je Avantle s. r. o. platiteľom DPH?

Avantle s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Avantle s. r. o. sídli?

Avantle s. r. o. má sídlo na adrese Kunerádska 1587/17, Bratislava - mestská časť Lamač, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026