STAVAKOV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50638742
DIČ: 2120409203
IČ DPH: SK2120409203
Jarná 226/5, Margecany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jarná 226/5, Margecany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 30. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2017
Spisová značka: Sro/40488/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Varga od 30. 12. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVAKOV s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 9,0 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 623,6 tis. €.

623,6 tis. €
Tržby
9,0 tis. €
Zisk
623,6 tis. €
Celkové výnosy
359,1 tis. €
Aktíva
68,6 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
18,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,7 tis., 2022 8,6 tis., 2023 14,7 tis., 2024 48,6 tis., 2025 9,0 tis.202113,7 tis.20228,6 tis.202314,7 tis.202448,6 tis.20259,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 557,2 tis., 2022 716,9 tis., 2023 665,4 tis., 2024 483,4 tis., 2025 623,6 tis.2021557,2 tis.2022716,9 tis.2023665,4 tis.2024483,4 tis.2025623,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 623,6 tis. € 9,0 tis. €
2024 483,4 tis. € 48,6 tis. €
2023 665,4 tis. € 14,7 tis. €
2022 716,9 tis. € 8,6 tis. €
2021 557,2 tis. € 13,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok51,1 tis. €
  • Zásoby68,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky170,5 tis. €
  • Finančné účty69,2 tis. €

Pasíva

  • Výsledok hospodárenia minulých rokov59,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky739 €
  • Krátkodobé záväzky242,4 tis. €
  • Bankové úvery47,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVAKOV s.r.o. v konkurze?

STAVAKOV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVAKOV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVAKOV s.r.o. tržby 623,6 tis. €.

Je firma STAVAKOV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVAKOV s.r.o. dosiahla zisk 9,0 tis. €.

Je STAVAKOV s.r.o. platiteľom DPH?

STAVAKOV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVAKOV s.r.o. sídli?

STAVAKOV s.r.o. má sídlo na adrese Jarná 226/5, Margecany, 055 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026