LFService s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50638149
DIČ: 2120406849
IČ DPH: SK2120406849
Konopná 22, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konopná 22, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 1. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 3. 2017
Spisová značka: Sro/116140/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Ľuboš Frolkovič od 1. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LFService s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 79 % na 22,7 tis. € a tržby jej klesli o 51 % na 81,6 tis. €.

81,6 tis. €
Tržby
22,7 tis. €
Zisk
81,7 tis. €
Celkové výnosy
894,5 tis. €
Aktíva
229,8 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
65,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 382, 2022 2,5 tis., 2023 7,5 tis., 2024 12,7 tis., 2025 22,7 tis.202138220222,5 tis.20237,5 tis.202412,7 tis.202522,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 50,2 tis., 2022 75,1 tis., 2023 117,1 tis., 2024 168,3 tis., 2025 81,6 tis.202150,2 tis.202275,1 tis.2023117,1 tis.2024168,3 tis.202581,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 81,6 tis. € 22,7 tis. €
2024 168,3 tis. € 12,7 tis. €
2023 117,1 tis. € 7,5 tis. €
2022 75,1 tis. € 2,5 tis. €
2021 50,2 tis. € 382 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok883,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,4 tis. €
  • Finančné účty1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy143,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov58,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky596,4 tis. €
  • Bankové úvery68,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LFService s.r.o. v konkurze?

LFService s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LFService s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LFService s.r.o. tržby 81,6 tis. €.

Je firma LFService s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LFService s.r.o. dosiahla zisk 22,7 tis. €.

Je LFService s.r.o. platiteľom DPH?

LFService s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LFService s.r.o. sídli?

LFService s.r.o. má sídlo na adrese Konopná 22, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026