RAVAPHARM GROUP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50633678
DIČ: 2120422689
IČ DPH: SK2120422689
Antolská 31, Banská Štiavnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Antolská 31, Banská Štiavnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 6. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2025
Spisová značka: Sro/31074/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAVAPHARM GROUP s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 111,7 tis. € a tržby jej narástli o 193 % na 38,3 tis. €.

38,3 tis. €
Tržby
111,7 tis. €
Strata
42,3 tis. €
Aktíva
-98,4 tis. €
Vlastné imanie
333 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,2 tis., 2022 2,5 tis., 2023 2,1 tis., 2024 7,2 tis., 2025 −111,7 tis.2021−5,2 tis.20222,5 tis.20232,1 tis.20247,2 tis.2025−111,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 tis., 2022 5,4 tis., 2023 7,9 tis., 2024 13,1 tis., 2025 38,3 tis.20211,8 tis.20225,4 tis.20237,9 tis.202413,1 tis.202538,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,3 tis. € -111,7 tis. €
2024 13,1 tis. € 7,2 tis. €
2023 7,9 tis. € 2,1 tis. €
2022 5,4 tis. € 2,5 tis. €
2021 1,8 tis. € -5,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-98,4 tis. €
  • Záväzky140,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAVAPHARM GROUP s.r.o. v konkurze?

RAVAPHARM GROUP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAVAPHARM GROUP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAVAPHARM GROUP s.r.o. tržby 38,3 tis. €.

Je firma RAVAPHARM GROUP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAVAPHARM GROUP s.r.o. vykázala stratu 111,7 tis. €.

Je RAVAPHARM GROUP s.r.o. platiteľom DPH?

RAVAPHARM GROUP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAVAPHARM GROUP s.r.o. sídli?

RAVAPHARM GROUP s.r.o. má sídlo na adrese Antolská 31, Banská Štiavnica, 969 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026