Správne čísla s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50633341
DIČ: 2120404517
Niva 144/21, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Niva 144/21, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 1. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/34003/R
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vedenie účtovníctva; Prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Monika Hricková od 1. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Správne čísla s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 82 % na 7,2 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 48,1 tis. €.

48,1 tis. €
Tržby
7,2 tis. €
Zisk
45,4 tis. €
Aktíva
36,1 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,2 tis., 2022 6,5 tis., 2023 3,4 tis., 2024 4,0 tis., 2025 7,2 tis.20216,2 tis.20226,5 tis.20233,4 tis.20244,0 tis.20257,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,6 tis., 2022 37,6 tis., 2023 39,3 tis., 2024 41,2 tis., 2025 48,1 tis.202135,6 tis.202237,6 tis.202339,3 tis.202441,2 tis.202548,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,1 tis. € 7,2 tis. €
2024 41,2 tis. € 4,0 tis. €
2023 39,3 tis. € 3,4 tis. €
2022 37,6 tis. € 6,5 tis. €
2021 35,6 tis. € 6,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,1 tis. €
  • Záväzky9,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Správne čísla s.r.o. v konkurze?

Správne čísla s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Správne čísla s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Správne čísla s.r.o. tržby 48,1 tis. €.

Je firma Správne čísla s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Správne čísla s.r.o. dosiahla zisk 7,2 tis. €.

Kde firma Správne čísla s.r.o. sídli?

Správne čísla s.r.o. má sídlo na adrese Niva 144/21, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026