Gomet s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50633112
DIČ: 2120417541
IČ DPH: SK2120417541
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.11
Dátum vzniku: 2. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 6. 2019
Spisová značka: Sro/116075/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Teknős od 2. 1. 2017
    konateľspoločník
  • Shellvest Capital s. r. o. od 13. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gomet s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 24,5 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 335,6 tis. €.

335,6 tis. €
Tržby
24,5 tis. €
Zisk
348,4 tis. €
Celkové výnosy
295,2 tis. €
Aktíva
132,3 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
32,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,9 tis., 2022 7,5 tis., 2023 44,7 tis., 2024 −9,6 tis., 2025 24,5 tis.202118,9 tis.20227,5 tis.202344,7 tis.2024−9,6 tis.202524,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 297,1 tis., 2022 206,7 tis., 2023 301,3 tis., 2024 316,7 tis., 2025 335,6 tis.2021297,1 tis.2022206,7 tis.2023301,3 tis.2024316,7 tis.2025335,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 335,6 tis. € 24,5 tis. €
2024 316,7 tis. € -9,6 tis. €
2023 301,3 tis. € 44,7 tis. €
2022 206,7 tis. € 7,5 tis. €
2021 297,1 tis. € 18,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok272,3 tis. €
  • Zásoby4,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky30 €
  • Krátkodobé pohľadávky7,9 tis. €
  • Finančné účty10,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov102,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,5 tis. €
  • Rezervy2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky86,3 tis. €
  • Bankové úvery71,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gomet s. r. o. v konkurze?

Gomet s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gomet s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gomet s. r. o. tržby 335,6 tis. €.

Je firma Gomet s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gomet s. r. o. dosiahla zisk 24,5 tis. €.

Je Gomet s. r. o. platiteľom DPH?

Gomet s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gomet s. r. o. sídli?

Gomet s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026