ISC international k. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50632655
DIČ: 2120400524
IČ DPH: SK2120400524
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Komanditná spoločnosť
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 17. 12. 2016
Základné imanie: 250 €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 4. 2017
Spisová značka: Sr/1646/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Enrico Behling od 17. 12. 2016
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • USC international s.r.o. od 17. 12. 2016
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ISC international k. s. v roku 2025 znížila zisk o 41 % na 34,4 tis. € a tržby jej klesli o 66 % na 408,4 tis. €.

408,4 tis. €
Tržby
34,4 tis. €
Zisk
410,9 tis. €
Celkové výnosy
98,6 tis. €
Aktíva
93,1 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
16,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 89,7 tis., 2022 70,0 tis., 2023 56,1 tis., 2024 58,5 tis., 2025 34,4 tis.202189,7 tis.202270,0 tis.202356,1 tis.202458,5 tis.202534,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 954,2 tis., 2022 1,0 mil., 2023 788,3 tis., 2024 1,2 mil., 2025 408,4 tis.2021954,2 tis.20221,0 mil.2023788,3 tis.20241,2 mil.2025408,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 408,4 tis. € 34,4 tis. €
2024 1,2 mil. € 58,5 tis. €
2023 788,3 tis. € 56,1 tis. €
2022 1,0 mil. € 70,0 tis. €
2021 954,2 tis. € 89,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok28,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,1 tis. €
  • Finančné účty56,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie250 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov58,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie34,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ISC international k. s. v konkurze?

ISC international k. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ISC international k. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ISC international k. s. tržby 408,4 tis. €.

Je firma ISC international k. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ISC international k. s. dosiahla zisk 34,4 tis. €.

Je ISC international k. s. platiteľom DPH?

ISC international k. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ISC international k. s. sídli?

ISC international k. s. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026