i - SYSTÉMY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50625179
DIČ: 2120398093
IČ DPH: SK2120398093
Čerešňová 13/7851, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čerešňová 13/7851, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 15. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 4. 2017
Spisová značka: Sro/38930/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eduard Lacko od 15. 12. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť i - SYSTÉMY, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 2,5 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 288,7 tis. €.

288,7 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
288,8 tis. €
Celkové výnosy
70,3 tis. €
Aktíva
21,2 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
15,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,4 tis., 2022 1,2 tis., 2023 362, 2024 2,7 tis., 2025 2,5 tis.20216,4 tis.20221,2 tis.202336220242,7 tis.20252,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 563,4 tis., 2022 358,0 tis., 2023 240,3 tis., 2024 246,1 tis., 2025 288,7 tis.2021563,4 tis.2022358,0 tis.2023240,3 tis.2024246,1 tis.2025288,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 288,7 tis. € 2,5 tis. €
2024 246,1 tis. € 2,7 tis. €
2023 240,3 tis. € 362 €
2022 358,0 tis. € 1,2 tis. €
2021 563,4 tis. € 6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok31,2 tis. €
  • Zásoby4,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,9 tis. €
  • Finančné účty2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,6 tis. €
  • Bankové úvery4,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma i - SYSTÉMY, s.r.o. v konkurze?

i - SYSTÉMY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma i - SYSTÉMY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala i - SYSTÉMY, s.r.o. tržby 288,7 tis. €.

Je firma i - SYSTÉMY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 i - SYSTÉMY, s.r.o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Je i - SYSTÉMY, s.r.o. platiteľom DPH?

i - SYSTÉMY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma i - SYSTÉMY, s.r.o. sídli?

i - SYSTÉMY, s.r.o. má sídlo na adrese Čerešňová 13/7851, Trnava, 917 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026