T&V s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50622811
DIČ: 2120414989
IČ DPH: SK2120414989
Oblá 100/17, Košice - mestská časť Kavečany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oblá 100/17, Košice - mestská časť Kavečany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 13. 1. 2017
Základné imanie: 40,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 1. 2021
Spisová značka: Sro/40548/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Eichler od 13. 1. 2017
    konateľspoločník
  • Veronika Nižníková od 13. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T&V s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 72 % na 4,7 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 193,1 tis. €.

193,1 tis. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
111,6 tis. €
Aktíva
92,3 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,7 tis., 2022 7,5 tis., 2023 11,6 tis., 2024 16,6 tis., 2025 4,7 tis.20217,7 tis.20227,5 tis.202311,6 tis.202416,6 tis.20254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 154,1 tis., 2022 166,2 tis., 2023 186,3 tis., 2024 212,7 tis., 2025 193,1 tis.2021154,1 tis.2022166,2 tis.2023186,3 tis.2024212,7 tis.2025193,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 193,1 tis. € 4,7 tis. €
2024 212,7 tis. € 16,6 tis. €
2023 186,3 tis. € 11,6 tis. €
2022 166,2 tis. € 7,5 tis. €
2021 154,1 tis. € 7,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie92,3 tis. €
  • Záväzky19,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T&V s.r.o. v konkurze?

T&V s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T&V s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T&V s.r.o. tržby 193,1 tis. €.

Je firma T&V s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T&V s.r.o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Je T&V s.r.o. platiteľom DPH?

T&V s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T&V s.r.o. sídli?

T&V s.r.o. má sídlo na adrese Oblá 100/17, Košice - mestská časť Kavečany, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026