C.A.V.A. s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50617231
DIČ: 2120405936
IČ DPH: SK2120405936
Žižkova 17A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žižkova 17A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 14. 12. 2016
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2017
Spisová značka: Sro/115986/B
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alexander Cséfalvai od 14. 12. 2016
    konateľspoločník
  • Arpád Domonkos od 14. 12. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C.A.V.A. s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 70 % na 26,9 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
26,9 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
642,3 tis. €
Aktíva
345,9 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
41,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,6 tis., 2022 13,4 tis., 2023 93,8 tis., 2024 90,9 tis., 2025 26,9 tis.202121,6 tis.202213,4 tis.202393,8 tis.202490,9 tis.202526,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 698,3 tis., 2022 983,0 tis., 2023 1,4 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,5 mil.2021698,3 tis.2022983,0 tis.20231,4 mil.20241,6 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 26,9 tis. €
2024 1,6 mil. € 90,9 tis. €
2023 1,4 mil. € 93,8 tis. €
2022 983,0 tis. € 13,4 tis. €
2021 698,3 tis. € 21,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok368,4 tis. €
  • Zásoby14,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky175,4 tis. €
  • Finančné účty56,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie26,9 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie345,9 tis. €
  • Záväzky296,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C.A.V.A. s. r. o. v konkurze?

C.A.V.A. s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C.A.V.A. s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C.A.V.A. s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma C.A.V.A. s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C.A.V.A. s. r. o. dosiahla zisk 26,9 tis. €.

Je C.A.V.A. s. r. o. platiteľom DPH?

C.A.V.A. s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C.A.V.A. s. r. o. sídli?

C.A.V.A. s. r. o. má sídlo na adrese Žižkova 17A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026