Bachfort s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50610341
DIČ: 2120392516
IČ DPH: SK2120392516
Borová 436, Zuberec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Borová 436, Zuberec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 2. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 9. 2017
Spisová značka: Sro/66753/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radovan Jurči od 24. 1. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bachfort s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 66 % na 10,3 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 647,3 tis. €.

647,3 tis. €
Tržby
10,3 tis. €
Zisk
651,0 tis. €
Celkové výnosy
241,4 tis. €
Aktíva
161,8 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −811, 2022 83,1 tis., 2023 38,8 tis., 2024 30,3 tis., 2025 10,3 tis.2021−811202283,1 tis.202338,8 tis.202430,3 tis.202510,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 528,0 tis., 2023 678,3 tis., 2024 677,9 tis., 2025 647,3 tis.2021–2022528,0 tis.2023678,3 tis.2024677,9 tis.2025647,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 647,3 tis. € 10,3 tis. €
2024 677,9 tis. € 30,3 tis. €
2023 678,3 tis. € 38,8 tis. €
2022 528,0 tis. € 83,1 tis. €
2021 — -811 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok20,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok32,6 tis. €
  • Zásoby72,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky27,4 tis. €
  • Finančné účty88,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov146,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,3 tis. €
  • Rezervy599 €
  • Dlhodobé záväzky10,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky68,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bachfort s. r. o. v konkurze?

Bachfort s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bachfort s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bachfort s. r. o. tržby 647,3 tis. €.

Je firma Bachfort s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bachfort s. r. o. dosiahla zisk 10,3 tis. €.

Je Bachfort s. r. o. platiteľom DPH?

Bachfort s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bachfort s. r. o. sídli?

Bachfort s. r. o. má sídlo na adrese Borová 436, Zuberec, 027 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026