MPL Group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50604554
DIČ: 2120406431
Z. Kodálya 788, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Z. Kodálya 788, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.10
Dátum vzniku: 1. 1. 2017
Základné imanie: 30,0 tis. €
Spisová značka: Sro/54298/T
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom hnuteľných vecí; Prevádzkovanie čistiarne a práčovne …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Florin-Romeo Balazs od 9. 5. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť MPL Group s.r.o. v roku 2022 znížila zisk o 51 % na 20,5 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 631,7 tis. €.

631,7 tis. €
Tržby
20,5 tis. €
Zisk
305,7 tis. €
Aktíva
187,3 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 35,7 tis., 2018 29,3 tis., 2019 18,3 tis., 2021 41,6 tis., 2022 20,5 tis.201735,7 tis.201829,3 tis.201918,3 tis.202141,6 tis.202220,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 266,9 tis., 2018 691,2 tis., 2019 982,7 tis., 2021 1,3 mil., 2022 631,7 tis.2017266,9 tis.2018691,2 tis.2019982,7 tis.20211,3 mil.2022631,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 631,7 tis. € 20,5 tis. €
2021 1,3 mil. € 41,6 tis. €
2019 982,7 tis. € 18,3 tis. €
2018 691,2 tis. € 29,3 tis. €
2017 266,9 tis. € 35,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie187,3 tis. €
  • Záväzky118,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MPL Group s.r.o. v konkurze?

MPL Group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MPL Group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala MPL Group s.r.o. tržby 631,7 tis. €.

Je firma MPL Group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 MPL Group s.r.o. dosiahla zisk 20,5 tis. €.

Kde firma MPL Group s.r.o. sídli?

MPL Group s.r.o. má sídlo na adrese Z. Kodálya 788, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026