Vision Consulting s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50591860
DIČ: 2120382561
IČ DPH: SK2120382561
Československej Armády 732, Tlmače

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Československej Armády 732, Tlmače Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 17. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2017
Spisová značka: Sro/41996/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Gavronský od 17. 11. 2016
    konateľ
  • Ing. Peter Števko od 17. 11. 2016
    konateľ
  • Mgr. Anna Števková od 17. 11. 2016
    konateľ
  • Ing. Dana Gavronská od 5. 7. 2022
    spoločník
  • Ing. Milan Števko od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vision Consulting s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 32 % na 18,7 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 69,7 tis. €.

69,7 tis. €
Tržby
18,7 tis. €
Zisk
73,1 tis. €
Aktíva
70,5 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,3 tis., 2022 15,5 tis., 2023 16,6 tis., 2024 14,2 tis., 2025 18,7 tis.202114,3 tis.202215,5 tis.202316,6 tis.202414,2 tis.202518,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 57,8 tis., 2022 44,2 tis., 2023 49,7 tis., 2024 54,8 tis., 2025 69,7 tis.202157,8 tis.202244,2 tis.202349,7 tis.202454,8 tis.202569,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 69,7 tis. € 18,7 tis. €
2024 54,8 tis. € 14,2 tis. €
2023 49,7 tis. € 16,6 tis. €
2022 44,2 tis. € 15,5 tis. €
2021 57,8 tis. € 14,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie70,5 tis. €
  • Záväzky2,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vision Consulting s.r.o. v konkurze?

Vision Consulting s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vision Consulting s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vision Consulting s.r.o. tržby 69,7 tis. €.

Je firma Vision Consulting s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vision Consulting s.r.o. dosiahla zisk 18,7 tis. €.

Je Vision Consulting s.r.o. platiteľom DPH?

Vision Consulting s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vision Consulting s.r.o. sídli?

Vision Consulting s.r.o. má sídlo na adrese Československej Armády 732, Tlmače, 935 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026