TACCs s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50591100
DIČ: 2120411634
IČ DPH: SK2120411634
Kuklovská 493/3, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kuklovská 493/3, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 10. 12. 2016
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2024
Spisová značka: Sro/115931/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vedenie účtovníctva; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Veronika Labárová od 10. 12. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Eduard Labár od 14. 8. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TACCs s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 5,2 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 62,4 tis. €.

62,4 tis. €
Tržby
5,2 tis. €
Zisk
28,4 tis. €
Aktíva
23,7 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 8,2 tis., 2023 8,6 tis., 2024 7,5 tis., 2025 5,2 tis.20212,1 tis.20228,2 tis.20238,6 tis.20247,5 tis.20255,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,1 tis., 2022 30,5 tis., 2023 37,4 tis., 2024 55,2 tis., 2025 62,4 tis.202119,1 tis.202230,5 tis.202337,4 tis.202455,2 tis.202562,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 62,4 tis. € 5,2 tis. €
2024 55,2 tis. € 7,5 tis. €
2023 37,4 tis. € 8,6 tis. €
2022 30,5 tis. € 8,2 tis. €
2021 19,1 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,7 tis. €
  • Záväzky4,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TACCs s. r. o. v konkurze?

TACCs s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TACCs s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TACCs s. r. o. tržby 62,4 tis. €.

Je firma TACCs s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TACCs s. r. o. dosiahla zisk 5,2 tis. €.

Je TACCs s. r. o. platiteľom DPH?

TACCs s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TACCs s. r. o. sídli?

TACCs s. r. o. má sídlo na adrese Kuklovská 493/3, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026