GreenPharm s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50590961
DIČ: 2120389216
IČ DPH: SK2120389216
Čermeľská cesta 67/C, Košice - mestská časť Sever

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čermeľská cesta 67/C, Košice - mestská časť Sever Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.89
Dátum vzniku: 24. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 12. 2016
Spisová značka: Sro/40281/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Guniš od 24. 11. 2016
    konateľspoločník
  • Adam Guniš od 20. 5. 2022
    spoločník
  • Ing. Jozef Guniš od 13. 12. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GreenPharm s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 5,6 mil. € a tržby jej narástli o 28 % na 29,8 mil. €.

29,8 mil. €
Tržby
5,6 mil. €
Zisk
31,6 mil. €
Celkové výnosy
18,6 mil. €
Aktíva
13,9 mil. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
37,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,9 mil., 2023 4,6 mil., 2024 4,8 mil., 2025 5,6 mil.20211,3 mil.20221,9 mil.20234,6 mil.20244,8 mil.20255,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,4 mil., 2022 11,4 mil., 2023 19,0 mil., 2024 23,3 mil., 2025 29,8 mil.20217,4 mil.202211,4 mil.202319,0 mil.202423,3 mil.202529,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,8 mil. € 5,6 mil. €
2024 23,3 mil. € 4,8 mil. €
2023 19,0 mil. € 4,6 mil. €
2022 11,4 mil. € 1,9 mil. €
2021 7,4 mil. € 1,3 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,4 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok141,3 tis. €
  • Zásoby5,0 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky38,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,9 mil. €
  • Finančné účty6,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie128,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,6 mil. €
  • Rezervy124,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky148,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GreenPharm s. r. o. v konkurze?

GreenPharm s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GreenPharm s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GreenPharm s. r. o. tržby 29,8 mil. €.

Je firma GreenPharm s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GreenPharm s. r. o. dosiahla zisk 5,6 mil. €.

Je GreenPharm s. r. o. platiteľom DPH?

GreenPharm s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GreenPharm s. r. o. sídli?

GreenPharm s. r. o. má sídlo na adrese Čermeľská cesta 67/C, Košice - mestská časť Sever, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026