NajTrade s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50590502
DIČ: 2120382396
IČ DPH: SK2120382396
Húskova 31, Košice - mestská časť Sídlisko KVP

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Húskova 31, Košice - mestská časť Sídlisko KVP Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 15. 11. 2016
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2019
Spisová značka: Sro/40217/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Syčev od 15. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť NajTrade s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 16 % na 187,9 tis. € a tržby jej narástli o 56 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
187,9 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
827,7 tis. €
Aktíva
604,1 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
17,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 78,1 tis., 2023 138,5 tis., 2024 189,6 tis., 2025 161,7 tis., 2026 187,9 tis.202278,1 tis.2023138,5 tis.2024189,6 tis.2025161,7 tis.2026187,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 483,4 tis., 2023 787,5 tis., 2024 1,0 mil., 2025 1,2 mil., 2026 1,9 mil.2022483,4 tis.2023787,5 tis.20241,0 mil.20251,2 mil.20261,9 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 1,2 mil., 2026 1,9 mil.2022–2023–2024–20251,2 mil.20261,9 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 43,3 tis., 2026 50,5 tis.2022–2023–2024–202543,3 tis.202650,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 1,9 mil. € 187,9 tis. €
2025 1,2 mil. € 161,7 tis. €
2024 1,0 mil. € 189,6 tis. €
2023 787,5 tis. € 138,5 tis. €
2022 483,4 tis. € 78,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok120,7 tis. €
  • Zásoby281,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky7,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,0 tis. €
  • Finančné účty368,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov410,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie187,9 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky219 €
  • Krátkodobé záväzky66,6 tis. €
  • Bankové úvery154,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NajTrade s.r.o. v konkurze?

NajTrade s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NajTrade s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala NajTrade s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma NajTrade s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 NajTrade s.r.o. dosiahla zisk 187,9 tis. €.

Je NajTrade s.r.o. platiteľom DPH?

NajTrade s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NajTrade s.r.o. sídli?

NajTrade s.r.o. má sídlo na adrese Húskova 31, Košice - mestská časť Sídlisko KVP, 040 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026