ZIMEN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50581392
DIČ: 2120379448
IČ DPH: SK2120379448
Andreja Hlinku 2003/6, Varín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Andreja Hlinku 2003/6, Varín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 11. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2016
Spisová značka: Sro/66628/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Zimen od 11. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZIMEN, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 521 € a tržby jej narástli o 1 % na 411,0 tis. €.

411,0 tis. €
Tržby
521 €
Zisk
417,1 tis. €
Celkové výnosy
138,1 tis. €
Aktíva
38,6 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,4 tis., 2022 2,2 tis., 2023 −550, 2024 12,6 tis., 2025 52120216,4 tis.20222,2 tis.2023−550202412,6 tis.2025521
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 275,5 tis., 2022 327,4 tis., 2023 350,6 tis., 2024 407,0 tis., 2025 411,0 tis.2021275,5 tis.2022327,4 tis.2023350,6 tis.2024407,0 tis.2025411,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 277,3 tis., 2022 327,6 tis., 2023 355,1 tis., 2024 422,1 tis., 2025 417,1 tis.2021277,3 tis.2022327,6 tis.2023355,1 tis.2024422,1 tis.2025417,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,2 tis., 2022 869, 2023 317, 2024 3,6 tis., 2025 1,9 tis.20212,2 tis.2022869202331720243,6 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 411,0 tis. € 521 €
2024 407,0 tis. € 12,6 tis. €
2023 350,6 tis. € -550 €
2022 327,4 tis. € 2,2 tis. €
2021 275,5 tis. € 6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok58,3 tis. €
  • Zásoby160 €
  • Krátkodobé pohľadávky23,0 tis. €
  • Finančné účty56,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov32,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie521 €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky94,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZIMEN, s.r.o. v konkurze?

ZIMEN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZIMEN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZIMEN, s.r.o. tržby 411,0 tis. €.

Je firma ZIMEN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZIMEN, s.r.o. dosiahla zisk 521 €.

Je ZIMEN, s.r.o. platiteľom DPH?

ZIMEN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZIMEN, s.r.o. sídli?

ZIMEN, s.r.o. má sídlo na adrese Andreja Hlinku 2003/6, Varín, 013 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026