GDW spol. s r.o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Radoslav Guti od 18. 4. 2018konateľspoločníkPodiel: 100 % Vklad: 5 000 €
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť GDW spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,0 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 171,5 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 171,5 tis. € | -1,0 tis. € |
| 2024 | 173,3 tis. € | 3,1 tis. € |
| 2023 | 147,3 tis. € | 182 € |
| 2022 | 229,0 tis. € | 224 € |
| 2021 | 312,6 tis. € | -801 € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Zdroje krytia majetku 2025
Pasíva
- Vlastné imanie16,2 tis. €
- Záväzky50,9 tis. €
Finančné ukazovatele
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celková zadlženosť | 75,8 % | 72,5 % | 75,3 % | 83,9 % | 88,5 % | 90,9 % | 88,3 % | 92,9 % | 99,0 % |
Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.
Účtovné závierky
Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.
Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017 — sú v origináli nižšie.
Originály v Registri účtovných závierok
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
História z obchodného registra
Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú
- Ján Gašineckonateľ, spoločník20. 10. 2017 – 18. 5. 2018
- eZmluva.sk, s.r.o.spoločník14. 1. 2017 – 5. 12. 2017
- Mgr. Peter Kucejkonateľ14. 1. 2017 – 20. 10. 2017
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma GDW spol. s r.o. v konkurze?
GDW spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma GDW spol. s r.o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GDW spol. s r.o. tržby 171,5 tis. €.
Je firma GDW spol. s r.o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GDW spol. s r.o. vykázala stratu 1,0 tis. €.
Je GDW spol. s r.o. platiteľom DPH?
GDW spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma GDW spol. s r.o. sídli?
GDW spol. s r.o. má sídlo na adrese Chlumeckého 3150/15, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 23. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026