BASALT STONE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50576321
DIČ: 2120376038
IČ DPH: SK2120376038
Rudohorská 33, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rudohorská 33, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.70
Dátum vzniku: 5. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 10. 2017
Spisová značka: Sro/30778/S
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Vargová od 28. 5. 2024
    konateľ
  • Laura Eleková od 6. 6. 2024
    spoločník
  • Rebeka Eleková od 6. 6. 2024
    spoločník
  • Zsolt Varga od 6. 6. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BASALT STONE s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 91 % na 10,6 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
10,6 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
321,5 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
13,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,7 tis., 2022 25,9 tis., 2023 44,0 tis., 2024 111,7 tis., 2025 10,6 tis.202121,7 tis.202225,9 tis.202344,0 tis.2024111,7 tis.202510,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 479,2 tis., 2022 617,5 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,3 mil.2021479,2 tis.2022617,5 tis.20231,1 mil.20241,7 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 10,6 tis. €
2024 1,7 mil. € 111,7 tis. €
2023 1,1 mil. € 44,0 tis. €
2022 617,5 tis. € 25,9 tis. €
2021 479,2 tis. € 21,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok508,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok50,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky449,2 tis. €
  • Finančné účty43,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy84,3 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov221,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky319,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky178,2 tis. €
  • Bankové úvery231,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BASALT STONE s.r.o. v konkurze?

BASALT STONE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BASALT STONE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BASALT STONE s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma BASALT STONE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BASALT STONE s.r.o. dosiahla zisk 10,6 tis. €.

Je BASALT STONE s.r.o. platiteľom DPH?

BASALT STONE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BASALT STONE s.r.o. sídli?

BASALT STONE s.r.o. má sídlo na adrese Rudohorská 33, Banská Bystrica, 974 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026