GIAM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50576160
DIČ: 2120383705
IČ DPH: SK2120383705
Stredná 18049/27, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stredná 18049/27, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 16. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2018
Spisová značka: Sro/115388/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Grác od 20. 1. 2021
    konateľspoločník
  • JUDr. Alžbeta Grácová od 16. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GIAM s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 124,3 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 79,6 tis. €.

79,6 tis. €
Tržby
124,3 tis. €
Zisk
164,4 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
1,0 mil. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
66,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 50,4 tis., 2022 74,9 tis., 2023 86,2 tis., 2024 112,7 tis., 2025 124,3 tis.202150,4 tis.202274,9 tis.202386,2 tis.2024112,7 tis.2025124,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,1 tis., 2022 74,4 tis., 2023 117,7 tis., 2024 136,9 tis., 2025 79,6 tis.202130,1 tis.202274,4 tis.2023117,7 tis.2024136,9 tis.202579,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 79,6 tis. € 124,3 tis. €
2024 136,9 tis. € 112,7 tis. €
2023 117,7 tis. € 86,2 tis. €
2022 74,4 tis. € 74,9 tis. €
2021 30,1 tis. € 50,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok917,5 tis. €
  • Zásoby6,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky103,6 tis. €
  • Finančné účty19,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov916,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie124,3 tis. €
  • Rezervy800 €
  • Dlhodobé záväzky103 €
  • Krátkodobé záväzky1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GIAM s.r.o. v konkurze?

GIAM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GIAM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GIAM s.r.o. tržby 79,6 tis. €.

Je firma GIAM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GIAM s.r.o. dosiahla zisk 124,3 tis. €.

Je GIAM s.r.o. platiteľom DPH?

GIAM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GIAM s.r.o. sídli?

GIAM s.r.o. má sídlo na adrese Stredná 18049/27, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026