TAM Properties DS a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50571061
DIČ: 2120385256
IČ DPH: SK2120385256
Hodžovo námestie 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Hodžovo námestie 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 5. 11. 2016
Základné imanie: 736,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 6. 2018
Spisová značka: Sa/7019/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Nadobúdanie nehnuteľností vrátane príslušenstva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tatra Asset Management, správ. spol., a.s. - Tatra Asset Management, správ. spol., a.s., RealitnýFond o.p.f. od 26. 7. 2022
    spoločník
  • Ing. Andrej Lehocký od 28. 6. 2019
    člen predstavenstva
  • Ing. Juraj Udržal od 16. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • Ing. Róbert Veselý od 1. 1. 2024
    člen predstavenstva
  • Ing. Martin Ďuriančik od 28. 6. 2019
    člen dozornej rady
  • Ing. Michal Májek od 28. 6. 2019
    člen dozornej rady
  • Mgr. Marek Prokopec od 28. 6. 2019
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAM Properties DS a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 69,5 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 699,2 tis. €.

699,2 tis. €
Tržby
69,5 tis. €
Zisk
715,3 tis. €
Celkové výnosy
4,7 mil. €
Aktíva
547,5 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
87,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −66,6 tis., 2022 −1,1 tis., 2023 26,5 tis., 2024 63,5 tis., 2025 69,5 tis.2021−66,6 tis.2022−1,1 tis.202326,5 tis.202463,5 tis.202569,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 517,8 tis., 2022 589,1 tis., 2023 617,3 tis., 2024 652,6 tis., 2025 699,2 tis.2021517,8 tis.2022589,1 tis.2023617,3 tis.2024652,6 tis.2025699,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 699,2 tis. € 69,5 tis. €
2024 652,6 tis. € 63,5 tis. €
2023 617,3 tis. € 26,5 tis. €
2022 589,1 tis. € -1,1 tis. €
2021 517,8 tis. € -66,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok113,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,2 tis. €
  • Finančné účty1,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie736,0 tis. €
  • Kapitálové fondy407 €
  • Fondy zo zisku82,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-341,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie69,5 tis. €
  • Rezervy7,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,1 mil. €
  • Krátkodobé záväzky50,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAM Properties DS a.s. v konkurze?

TAM Properties DS a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAM Properties DS a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAM Properties DS a.s. tržby 699,2 tis. €.

Je firma TAM Properties DS a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAM Properties DS a.s. dosiahla zisk 69,5 tis. €.

Je TAM Properties DS a.s. platiteľom DPH?

TAM Properties DS a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TAM Properties DS a.s. sídli?

TAM Properties DS a.s. má sídlo na adrese Hodžovo námestie 3, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026