SLOVIS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50569783
DIČ: 2120373970
IČ DPH: SK2120373970
Magurská 6, Vrútky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Magurská 6, Vrútky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 28. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 11. 2016
Spisová značka: Sro/66574/L
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ladislav Habiňák od 6. 5. 2020
    konateľspoločník
  • Mirko Zibolen od 28. 10. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVIS s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 658,5 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
658,5 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
664,0 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
98,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 89,7 tis., 2022 265,6 tis., 2023 387,2 tis., 2024 527,9 tis., 2025 658,5 tis.202189,7 tis.2022265,6 tis.2023387,2 tis.2024527,9 tis.2025658,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 326,2 tis., 2022 569,0 tis., 2023 781,0 tis., 2024 1,1 mil., 2025 1,3 mil.2021326,2 tis.2022569,0 tis.2023781,0 tis.20241,1 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 658,5 tis. €
2024 1,1 mil. € 527,9 tis. €
2023 781,0 tis. € 387,2 tis. €
2022 569,0 tis. € 265,6 tis. €
2021 326,2 tis. € 89,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok167,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok976,1 tis. €
  • Zásoby151 €
  • Krátkodobé pohľadávky39,3 tis. €
  • Finančné účty251,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie658,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky439 €
  • Krátkodobé záväzky192,8 tis. €
  • Bankové úvery577,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVIS s.r.o. v konkurze?

SLOVIS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVIS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVIS s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma SLOVIS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVIS s.r.o. dosiahla zisk 658,5 tis. €.

Je SLOVIS s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVIS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVIS s.r.o. sídli?

SLOVIS s.r.o. má sídlo na adrese Magurská 6, Vrútky, 038 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026