M-ArtCreation s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50567748
DIČ: 2120373673
IČ DPH: SK2120373673
Miková

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miková Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 28. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2024
Spisová značka: Sro/40154/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Pavlová od 28. 10. 2016
    konateľspoločník
  • Tomáš Pavlo od 21. 10. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-ArtCreation s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 90 % na 38 € a tržby jej narástli o 77 % na 38,6 tis. €.

38,6 tis. €
Tržby
38 €
Zisk
47,5 tis. €
Aktíva
2,6 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 717, 2022 393, 2023 564, 2024 382, 2025 382021717202239320235642024382202538
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,3 tis., 2022 17,4 tis., 2023 16,4 tis., 2024 21,9 tis., 2025 38,6 tis.202113,3 tis.202217,4 tis.202316,4 tis.202421,9 tis.202538,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,6 tis. € 38 €
2024 21,9 tis. € 382 €
2023 16,4 tis. € 564 €
2022 17,4 tis. € 393 €
2021 13,3 tis. € 717 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie2,6 tis. €
  • Záväzky44,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-ArtCreation s.r.o. v konkurze?

M-ArtCreation s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-ArtCreation s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-ArtCreation s.r.o. tržby 38,6 tis. €.

Je firma M-ArtCreation s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-ArtCreation s.r.o. dosiahla zisk 38 €.

Je M-ArtCreation s.r.o. platiteľom DPH?

M-ArtCreation s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M-ArtCreation s.r.o. sídli?

M-ArtCreation s.r.o. má sídlo na adrese Miková, 090 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026