MARMO GROUP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50564927
DIČ: 2120376500
IČ DPH: SK2120376500
Mýtna 185, Mýtna

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mýtna 185, Mýtna Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 28. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 12. 2016
Spisová značka: Sro/30704/S
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roberto Bellamoli od 17. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MARMO GROUP s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 9,8 tis. € a tržby jej klesli o 65 % na 37,9 tis. €.

37,9 tis. €
Tržby
9,8 tis. €
Strata
26,8 tis. €
Aktíva
-4,8 tis. €
Vlastné imanie
118 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −546, 2022 6,0 tis., 2023 340, 2024 4,8 tis., 2025 −9,8 tis.2021−54620226,0 tis.202334020244,8 tis.2025−9,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 67,8 tis., 2022 31,2 tis., 2023 76,3 tis., 2024 109,1 tis., 2025 37,9 tis.202167,8 tis.202231,2 tis.202376,3 tis.2024109,1 tis.202537,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,9 tis. € -9,8 tis. €
2024 109,1 tis. € 4,8 tis. €
2023 76,3 tis. € 340 €
2022 31,2 tis. € 6,0 tis. €
2021 67,8 tis. € -546 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-4,8 tis. €
  • Záväzky31,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARMO GROUP s.r.o. v konkurze?

MARMO GROUP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARMO GROUP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MARMO GROUP s.r.o. tržby 37,9 tis. €.

Je firma MARMO GROUP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MARMO GROUP s.r.o. vykázala stratu 9,8 tis. €.

Je MARMO GROUP s.r.o. platiteľom DPH?

MARMO GROUP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MARMO GROUP s.r.o. sídli?

MARMO GROUP s.r.o. má sídlo na adrese Mýtna 185, Mýtna, 985 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026