Dr. Max 114 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50552341
DIČ: 2120368899
IČ DPH: SK2120368899
Moldavská cesta 8/A, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moldavská cesta 8/A, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 19. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2017
Spisová značka: Sro/40085/V
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; administratívne služby; vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Kypr od 1. 4. 2022
    konateľ
  • Ing. Marián Jánoš, MBA od 1. 6. 2023
    konateľ
  • Dr.Max Holding SK, a.s. od 11. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dr. Max 114 s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 9,0 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 724,9 tis. €.

724,9 tis. €
Tržby
9,0 tis. €
Zisk
727,0 tis. €
Celkové výnosy
268,7 tis. €
Aktíva
81,5 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
20,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 14,8 tis., 2023 9,4 tis., 2024 10,2 tis., 2025 9,0 tis.20213,7 tis.202214,8 tis.20239,4 tis.202410,2 tis.20259,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 601,5 tis., 2022 662,9 tis., 2023 723,0 tis., 2024 754,4 tis., 2025 724,9 tis.2021601,5 tis.2022662,9 tis.2023723,0 tis.2024754,4 tis.2025724,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 724,9 tis. € 9,0 tis. €
2024 754,4 tis. € 10,2 tis. €
2023 723,0 tis. € 9,4 tis. €
2022 662,9 tis. € 14,8 tis. €
2021 601,5 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok50 €
  • Dlhodobý hmotný majetok13,0 tis. €
  • Zásoby60,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky647 €
  • Krátkodobé pohľadávky175,9 tis. €
  • Finančné účty2,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy4,6 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov62,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,0 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky663 €
  • Krátkodobé záväzky185,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dr. Max 114 s.r.o. v konkurze?

Dr. Max 114 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dr. Max 114 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dr. Max 114 s.r.o. tržby 724,9 tis. €.

Je firma Dr. Max 114 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dr. Max 114 s.r.o. dosiahla zisk 9,0 tis. €.

Je Dr. Max 114 s.r.o. platiteľom DPH?

Dr. Max 114 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dr. Max 114 s.r.o. sídli?

Dr. Max 114 s.r.o. má sídlo na adrese Moldavská cesta 8/A, Košice - mestská časť Juh, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026