Mallard s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50551043
DIČ: 2120372826
IČ DPH: SK2120372826
Majerníkova 23, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Majerníkova 23, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 29. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 11. 2016
Spisová značka: Sro/124996/B
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie taxislužby s počtom vozidiel 1 (jeden); Prenájom hnuteľných vecí; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane rípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Eštok od 29. 10. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mallard s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 229 % na 39,2 tis. € a tržby jej narástli o 67 % na 833,0 tis. €.

833,0 tis. €
Tržby
39,2 tis. €
Zisk
833,4 tis. €
Celkové výnosy
356,5 tis. €
Aktíva
134,9 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
26,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 14,6 tis., 2023 22,7 tis., 2024 11,9 tis., 2025 39,2 tis.20213,9 tis.202214,6 tis.202322,7 tis.202411,9 tis.202539,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 134,3 tis., 2022 227,7 tis., 2023 420,5 tis., 2024 500,1 tis., 2025 833,0 tis.2021134,3 tis.2022227,7 tis.2023420,5 tis.2024500,1 tis.2025833,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 833,0 tis. € 39,2 tis. €
2024 500,1 tis. € 11,9 tis. €
2023 420,5 tis. € 22,7 tis. €
2022 227,7 tis. € 14,6 tis. €
2021 134,3 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok50,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky138,2 tis. €
  • Finančné účty167,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov60,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky120,2 tis. €
  • Bankové úvery101,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mallard s.r.o. v konkurze?

Mallard s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mallard s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mallard s.r.o. tržby 833,0 tis. €.

Je firma Mallard s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mallard s.r.o. dosiahla zisk 39,2 tis. €.

Je Mallard s.r.o. platiteľom DPH?

Mallard s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mallard s.r.o. sídli?

Mallard s.r.o. má sídlo na adrese Majerníkova 23, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026