Wat&High s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50550161
DIČ: 2120383331
IČ DPH: SK2120383331
Hliníky 43, Úľany nad Žitavou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hliníky 43, Úľany nad Žitavou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 11. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2020
Spisová značka: Sro/41958/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Čičman od 11. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Wat&High s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 2,4 tis. € a tržby jej klesli o 52 % na 36,3 tis. €.

36,3 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
9,1 tis. €
Aktíva
7,2 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 960, 2022 825, 2023 328, 2024 3,5 tis., 2025 2,4 tis.20219602022825202332820243,5 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,1 tis., 2022 33,5 tis., 2023 32,9 tis., 2024 76,4 tis., 2025 36,3 tis.202135,1 tis.202233,5 tis.202332,9 tis.202476,4 tis.202536,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,3 tis. € 2,4 tis. €
2024 76,4 tis. € 3,5 tis. €
2023 32,9 tis. € 328 €
2022 33,5 tis. € 825 €
2021 35,1 tis. € 960 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie7,2 tis. €
  • Záväzky1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Wat&High s.r.o. v konkurze?

Wat&High s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Wat&High s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Wat&High s.r.o. tržby 36,3 tis. €.

Je firma Wat&High s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Wat&High s.r.o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Je Wat&High s.r.o. platiteľom DPH?

Wat&High s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Wat&High s.r.o. sídli?

Wat&High s.r.o. má sídlo na adrese Hliníky 43, Úľany nad Žitavou, 941 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026