ENHEXA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50531255
DIČ: 2120357822
IČ DPH: SK2120357822
Limbová 3058/23, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Limbová 3058/23, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 4. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 8. 2017
Spisová značka: Sro/66441/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľuboš Kaestner od 8. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENHEXA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 78 % na 6,1 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 76,4 tis. €.

76,4 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
49,6 tis. €
Aktíva
43,0 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 194, 2022 5,2 tis., 2023 12,7 tis., 2024 3,5 tis., 2025 6,1 tis.202119420225,2 tis.202312,7 tis.20243,5 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,6 tis., 2022 67,7 tis., 2023 121,0 tis., 2024 85,4 tis., 2025 76,4 tis.202148,6 tis.202267,7 tis.2023121,0 tis.202485,4 tis.202576,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 76,4 tis. € 6,1 tis. €
2024 85,4 tis. € 3,5 tis. €
2023 121,0 tis. € 12,7 tis. €
2022 67,7 tis. € 5,2 tis. €
2021 48,6 tis. € 194 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,0 tis. €
  • Záväzky6,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENHEXA s.r.o. v konkurze?

ENHEXA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENHEXA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENHEXA s.r.o. tržby 76,4 tis. €.

Je firma ENHEXA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENHEXA s.r.o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Je ENHEXA s.r.o. platiteľom DPH?

ENHEXA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENHEXA s.r.o. sídli?

ENHEXA s.r.o. má sídlo na adrese Limbová 3058/23, Žilina, 010 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026