FMZvara s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50518267
DIČ: 2120361991
IČ DPH: SK2120361991
Ľ.Štúra 925/7, Želiezovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľ.Štúra 925/7, Želiezovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 5. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2020
Spisová značka: Sro/48346/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Zvara od 6. 10. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FMZvara s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 80 % na 11,8 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 692,3 tis. €.

692,3 tis. €
Tržby
11,8 tis. €
Zisk
719,2 tis. €
Celkové výnosy
138,8 tis. €
Aktíva
65,4 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
3,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,8 tis., 2022 7,1 tis., 2023 9,8 tis., 2024 6,6 tis., 2025 11,8 tis.20217,8 tis.20227,1 tis.20239,8 tis.20246,6 tis.202511,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 410,2 tis., 2022 596,0 tis., 2023 750,1 tis., 2024 1,1 mil., 2025 692,3 tis.2021410,2 tis.2022596,0 tis.2023750,1 tis.20241,1 mil.2025692,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 692,3 tis. € 11,8 tis. €
2024 1,1 mil. € 6,6 tis. €
2023 750,1 tis. € 9,8 tis. €
2022 596,0 tis. € 7,1 tis. €
2021 410,2 tis. € 7,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok43,6 tis. €
  • Zásoby17,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,6 tis. €
  • Finančné účty36,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky38,2 tis. €
  • Bankové úvery24,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FMZvara s. r. o. v konkurze?

FMZvara s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FMZvara s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FMZvara s. r. o. tržby 692,3 tis. €.

Je firma FMZvara s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FMZvara s. r. o. dosiahla zisk 11,8 tis. €.

Je FMZvara s. r. o. platiteľom DPH?

FMZvara s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FMZvara s. r. o. sídli?

FMZvara s. r. o. má sídlo na adrese Ľ.Štúra 925/7, Želiezovce, 937 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026