SK.INFLOW PROJECT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50504304
DIČ: 2120350606
IČ DPH: SK2120350606
Pionierska 338/20, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pionierska 338/20, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.11
Dátum vzniku: 17. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2016
Spisová značka: Sro/38389/T
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Baška od 4. 2. 2026
    konateľspoločník
  • Ing.arch. JUDr. Peter Moravčík od 1. 6. 2017
    konateľspoločník
  • Zuzana Moravčík od 4. 2. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK.INFLOW PROJECT s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 3,4 tis. € a tržby jej klesli o 76 % na 102,0 tis. €.

102,0 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
142,4 tis. €
Celkové výnosy
239,7 tis. €
Aktíva
101,8 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
−12,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,9 tis., 2022 4,6 tis., 2023 13,3 tis., 2024 270, 2025 3,4 tis.202122,9 tis.20224,6 tis.202313,3 tis.202427020253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,6 mil., 2023 780,5 tis., 2024 431,1 tis., 2025 102,0 tis.20211,1 mil.20221,6 mil.2023780,5 tis.2024431,1 tis.2025102,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 102,0 tis. € 3,4 tis. €
2024 431,1 tis. € 270 €
2023 780,5 tis. € 13,3 tis. €
2022 1,6 mil. € 4,6 tis. €
2021 1,1 mil. € 22,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,4 tis. €
  • Zásoby339 €
  • Dlhodobé pohľadávky211,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,4 tis. €
  • Finančné účty6,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov92,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky55,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,3 tis. €
  • Bankové úvery80,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK.INFLOW PROJECT s. r. o. v konkurze?

SK.INFLOW PROJECT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK.INFLOW PROJECT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK.INFLOW PROJECT s. r. o. tržby 102,0 tis. €.

Je firma SK.INFLOW PROJECT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK.INFLOW PROJECT s. r. o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je SK.INFLOW PROJECT s. r. o. platiteľom DPH?

SK.INFLOW PROJECT s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SK.INFLOW PROJECT s. r. o. sídli?

SK.INFLOW PROJECT s. r. o. má sídlo na adrese Pionierska 338/20, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026