Pizza Massimo s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50503880
DIČ: 2120352366
IČ DPH: SK2120352366
Kišovce 393, Hôrka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kišovce 393, Hôrka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 24. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 11. 2017
Spisová značka: Sro/33454/P
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne.; Prevádzkovanie výdajne stravy.; Donášková služba. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Kacvinský od 24. 9. 2016
    konateľ
  • Jana Kacvinská od 24. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pizza Massimo s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 87 % na 25,8 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 232,6 tis. €.

232,6 tis. €
Tržby
25,8 tis. €
Zisk
232,6 tis. €
Celkové výnosy
114,9 tis. €
Aktíva
64,9 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
50,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,2 tis., 2022 −10,0 tis., 2023 17,2 tis., 2024 13,8 tis., 2025 25,8 tis.2021−9,2 tis.2022−10,0 tis.202317,2 tis.202413,8 tis.202525,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 116,3 tis., 2022 135,3 tis., 2023 187,1 tis., 2024 205,8 tis., 2025 232,6 tis.2021116,3 tis.2022135,3 tis.2023187,1 tis.2024205,8 tis.2025232,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 232,6 tis. € 25,8 tis. €
2024 205,8 tis. € 13,8 tis. €
2023 187,1 tis. € 17,2 tis. €
2022 135,3 tis. € -10,0 tis. €
2021 116,3 tis. € -9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,1 tis. €
  • Zásoby3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 tis. €
  • Finančné účty57,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy85,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-50,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,8 tis. €
  • Rezervy301 €
  • Krátkodobé záväzky49,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pizza Massimo s. r. o. v konkurze?

Pizza Massimo s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pizza Massimo s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pizza Massimo s. r. o. tržby 232,6 tis. €.

Je firma Pizza Massimo s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pizza Massimo s. r. o. dosiahla zisk 25,8 tis. €.

Je Pizza Massimo s. r. o. platiteľom DPH?

Pizza Massimo s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pizza Massimo s. r. o. sídli?

Pizza Massimo s. r. o. má sídlo na adrese Kišovce 393, Hôrka, 059 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026