MaH Servis, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50492233
DIČ: 2120343874
IČ DPH: SK2120343874
Záborského 2, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záborského 2, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 7. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2017
Spisová značka: Sro/66319/L
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Vedenie účtovníctva; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Martina Hrnčiarová od 21. 4. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. art. Andrej Hrnčiar od 1. 4. 2020
    konateľ
  • Karin Hrnčiarová od 21. 4. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MaH Servis, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 97,3 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 337,4 tis. €.

337,4 tis. €
Tržby
97,3 tis. €
Zisk
394,3 tis. €
Celkové výnosy
999,9 tis. €
Aktíva
594,1 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
89,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 43,8 tis., 2022 40,8 tis., 2023 147,9 tis., 2024 102,5 tis., 2025 97,3 tis.202143,8 tis.202240,8 tis.2023147,9 tis.2024102,5 tis.202597,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 160,7 tis., 2022 167,0 tis., 2023 316,8 tis., 2024 311,7 tis., 2025 337,4 tis.2021160,7 tis.2022167,0 tis.2023316,8 tis.2024311,7 tis.2025337,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 337,4 tis. € 97,3 tis. €
2024 311,7 tis. € 102,5 tis. €
2023 316,8 tis. € 147,9 tis. €
2022 167,0 tis. € 40,8 tis. €
2021 160,7 tis. € 43,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok778,7 tis. €
  • Zásoby281 €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 tis. €
  • Finančné účty215,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov491,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie97,3 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky77,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky60,8 tis. €
  • Bankové úvery265,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie17 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MaH Servis, s.r.o. v konkurze?

MaH Servis, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MaH Servis, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MaH Servis, s.r.o. tržby 337,4 tis. €.

Je firma MaH Servis, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MaH Servis, s.r.o. dosiahla zisk 97,3 tis. €.

Je MaH Servis, s.r.o. platiteľom DPH?

MaH Servis, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MaH Servis, s.r.o. sídli?

MaH Servis, s.r.o. má sídlo na adrese Záborského 2, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026