Danube Bunkering s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50491041
DIČ: 2120366171
IČ DPH: SK2120366171
Košická 17180/49, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košická 17180/49, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vodná doprava 50.40
Dátum vzniku: 20. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 1. 2019
Spisová značka: Sro/114141/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Kozlov od 20. 1. 2018
    konateľ
  • Kristina Kolencevic od 25. 4. 2020
    konateľ
  • Maksym Zolotonos od 20. 1. 2018
    konateľ
  • Sviatoslav Zolotonos od 4. 3. 2025
    spoločník
  • Svitlana Kozlova od 8. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Danube Bunkering s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 121,5 tis. € a tržby jej klesli o 51 % na 4,5 mil. €.

4,5 mil. €
Tržby
121,5 tis. €
Zisk
4,6 mil. €
Celkové výnosy
5,5 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
18,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 572,0 tis., 2022 91,7 tis., 2023 270,9 tis., 2024 −966,8 tis., 2025 121,5 tis.2021572,0 tis.202291,7 tis.2023270,9 tis.2024−966,8 tis.2025121,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,1 mil., 2022 21,1 mil., 2023 13,4 mil., 2024 9,1 mil., 2025 4,5 mil.20213,1 mil.202221,1 mil.202313,4 mil.20249,1 mil.20254,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,5 mil. € 121,5 tis. €
2024 9,1 mil. € -966,8 tis. €
2023 13,4 mil. € 270,9 tis. €
2022 21,1 mil. € 91,7 tis. €
2021 3,1 mil. € 572,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,3 mil. €
  • Zásoby231,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky660,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty80,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,9 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie121,5 tis. €
  • Rezervy27,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky212,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Danube Bunkering s. r. o. v konkurze?

Danube Bunkering s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Danube Bunkering s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Danube Bunkering s. r. o. tržby 4,5 mil. €.

Je firma Danube Bunkering s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Danube Bunkering s. r. o. dosiahla zisk 121,5 tis. €.

Je Danube Bunkering s. r. o. platiteľom DPH?

Danube Bunkering s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Danube Bunkering s. r. o. sídli?

Danube Bunkering s. r. o. má sídlo na adrese Košická 17180/49, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026